Locomotives: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tina Curtis (talk | contribs) |
Tina Curtis (talk | contribs) |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|X18 | |X18 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|X30 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:24, 29 May 2021
Diesel Electric
| Number | |||
|---|---|---|---|
| Y2 | |||
| X10 | |||
| X18 | |||
| X30 |